התקנת מזגנים

אשל המיזוג - מעטפת התקנה מושלמת

אשל המיזוג מספקת את המעטפת המושלמת לצורך התקנת מזגנים מכל הסוגים לכל בית או מבנה מסחרי. עם ניסיון רחב של 30 שנה אשר נרכש מפרויקט אחד למשנהו, עברו תחת ידינו כל סוגי מערכות המיזוג, ממיזוג תעשייתי של מערכות מיזוג במים עד מזגן עילי לחדר הקטן ביותר. "אשל המיזוג" נותנת שירות באזורי המרכז, השרון, השפלה עד אשדוד.

הלקוחות שלנו מקבלים 5 שנות אחריות על ההתקנה – המקנות ללקוח שקט תעשייתי חסר פשרות על מנת להשביע את רצונו עד תום.

התקנת מזגן מחיר

סוגי מזגנים:

מערכות מיזוג באשר הן דורשות התקנה על ידי טכנאי מזגנים מורשה הכוללת תכנון מדויק מבעוד מועד של פיזור האוויר בחללי המיזוג. התקנה מקצועית מאריכה את חיי המזגן בצורה משמעותית, ממרום שנותינו ראינו וחווינו בהתקנות זוטרות שקיצרו את אורך חייה של המערכת וזה דבר שניתן למנוע אך ורק על ידי התקנה מושלמת שלא משאירה בספק את יכולותיו של המזגן.

מחירון התקנת מזגנים

סוגי מזגנים:
מחיר
הערות

מחיר התקנה של מזגן 1 כ"ס עד 2 כ"ס

מחיר התקנה של מזגן 2 כ"ס עד 6 כ"ס

מחיר התקנה של מזגן אינוורטר

מחיר התקנה של מזגן מיני מרכזי

מ- 600 שח

מ- 900 שח

מ- 1200 שח

מ- 4000 שח

*כולל שירות מלא והתקנה מקצועית

*מחירים התחלתיים ועשויים להיות שונים לפי סוג מזגן ומפרט העבודה

*ייתכנו עלויות נוספות

מחיר התקנת מזגן

מחירי התקנת מזגנים על ידי טכנאי מזגנים יכולים להשתנות בהתאם למספר גורמים, כולל:

סוג המזגן: מחירי התקנה יתקבעו בהתאם לסוג המזגן שנבחר, כגון מזגנים עיליים, מרכזיים, מיני מרכזיים או אינוורטר.

גודל המזגן: קיימים מזגנים בגדלים שונים, וככל שהמזגן גדול יותר, יכול להיות עלות תקנה גבוהה יותר.

תכנון ותקנה: המורכבות של תהליך התקנת המזגן ותכנון המערכת עשויים להשפיע על המחיר. ככל שיש צורך בהתקנה מתקדמת יותר או בציוד נלווה כמו צינורות וחומרים נוספים, עלות ההתקנה עשויה להיות גבוהה יותר.

סוג המבנה: מחירי התקנת המזגן עשויים להשתנות בהתאם לסוג המבנה בו נכון להתקין. לדוגמה, מבנים צרים או בנייני ציור מיוחדים עשויים לדרוש עבודת התקנה מורכבת יותר ולהוביל למחירים גבוהים יותר.

כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת להתקנת מזגן פנו אלינו לייעוץ והתאמה של מערכת מיזוג אוויר המתאימה ביותר לסוג המבנה והצרכים שלכם.

המזגן ישן? סוף סוף עברתם לדירה החדשה?

עליכם לקבל החלטה איזה מזגן רוכשים אך מה שיותר חשוב הוא מי הוא המתקין?!

התקנת מזגן יכולה להתחיל בעלות בסיסית של כ-600 ש"ח, לעיתים יש תוספות נלוות להתקנה כגון: קידוחי בטון, שרשורים, צנרות, גבס ועוד מספר גורמים המשפיעים על המחיר.

כל התקנה דורשת תכנון לפני ביצוע, ב"אשל המיזוג" אנו נדאג לבדוק, למדוד ולתכנן את המערכת בהתאם לחללי המיזוג הנדרשים. אצלנו נקיים בדיקה של כמו השרשורים והפתחים, תריסים, אורכי תעלות הפח במידת הצורך ואל לנו לשכוח את קווי החשמל שמתעבים בהתאם לנפח.

כחלק בלתי נפרד מהעבודה אנו מציעים שירות אמן גבס שבו נכלול, הנמכות תקרה דקורטיביות, התקנת ספוטים וגופי תאורה ייעודיים, הארכת קווי חשמל לפי צורך.

מתקין מזגנים מומלץ

אשל מיזוג אוויר לוגו

"אשל המיזוג" מתחזקת שנים מערכות מיזוג בכל הארץ הכוללים בתי חולים, קניונים, חנויות ומערכות מיזוג תעשייתיות על כל סוגיהן. אנו יודעים לספק שירות לכל מערכת באשר היא תוך מתן שירות מקצועי שעומד בתנאי סף של ארגון/ חברה ואו חברה ממשלתית הדורשת בכך. אם אתם ארגון או חברה שזקוקה לתחזוקה שוטפת עבור מערכות המיזוג שלה, נשמח לתת מענה לשירות המבוקש!

ביכולתנו לספק את כל חלקי החילוף,
כולל ביצוע עבודות מורכבות אשר דורשות ידע מקיף ומקצועי על המערכת על מנת לשמרה לאורך זמן תוך חסכון כספי גבוה.

צרו קשר בטלפון 054-4404652 קובי

שרותי טכנאי התקנת מזגנים

התקנת מזגן עילי

תהליך ההתקנה והתכנון של מזגן עילי, שכולל את היחידה החיצונית והיחידה הפנימית, בתוך המבנה.

מזגן מותקן בחדר שינה

התקנת מזגן מרכזי

התקנת מערכת מזגן מרכזית במבנה, שבה ניתן לשלוט ולבקר טמפרטורת האוויר במרכז המבנה ובחלקיו השונים באופן יעיל.

התקנת מזגן מרכזי

התקנת מזגן מיני מרכזי

התקנת מזגן מיני מרכזי במבנה, שמשלב יחידה חיצונית אחת או יותר ויחידות פנימיות מרובות, המאוחסנות במרכז המבנה.

התקנת מזגן מיני מרכזי תדיראן

התקנה ותכנון מערכות מיזוג אוויר

התכנון והתקנה של מערכות מיזוג אוויר מורכבות ומתקדמות, הכוללות מזגנים מרכזיים ומרכות שליטה באקלים.

טכנאי מזגנים מומלץ לבתים פרטיים

התקנת מזגן אינוורטר

התקנה של מזגן אינוורטר, המשתמש בטכנולוגית מיזוג אוויר יעילה שמאפשרת חסכון באנרגיה ושליטה מדויקת בטמפרטורה ובתפעול המערכת.

התקנת מזגן אינוורטר

התקנת מזגן VRF

התקנה של מערכת VRF (Variable Refrigerant Flow), המאפשרת שליטה מותאמת אישית בטמפרטורה ובזרימת הקרירה בכל חלקי המבנה, ומספקת יכולת גבוהה של איזון וספק חום.

התקנת מערכת מיזוג אוויר VRF

שימור הידע והמיומנויות בתחום המזגנים הינם חשובים על מנת לספק שירות איכותי ומקצועי ללקוחות. אנו  מעודכנים בטכנולוגיות המתקדמות והמגמות העדכניות בעולם המזגנים, נשמח לשרת גם אותך.

התקנת מזגן 1 כ"ס

התקנת מזגנים בכח סוס 1 המתאימים לחדרים קטנים והם בעיקר מזגנים עיליים ממיטב היצרנים כמו אלקטרה טמזגני תדיראן. כולל אינוורטר ועוד.

התקנת מזגן 1 כח סוס

 

מחיר התקנת מזגן 1 כ"ס

התקנת מזגן 1 כ"ס עולה החל מ600 שח להתקנה עצמה ומחיר של מזגן 1 כ"ס מתחיל בכ 1000 ש"ח

 

התקנת מזגנים במרכז והסביבה

מתקין מזגנים בחולון

התקנת מזגנים בחולון מתבצעת באופן מקצועי ומותאם אישית לצרכי הלקוח. השירות כולל את התקנת המזגן והרכבתו במיקום המבוקש, התחברות החשמל והפעלת המערכת. המתקין מזגנים מיומן ומיומן יעבוד בשיתוף עם הלקוח על מנת להבין את הצרכים המדויקים ולהבטיח שהמזגן יתקין במדויקות ויתן ביצועים מיטביים בחלל המבוקש. 

חולון היא עיר ימית ותעשייתית במרכז ישראל. העיר מציעה מגוון אטרקציות תיירותיות ומקומות עניין. למשל, גן החורשה בחולון הוא פארק ירוק עם אזורי פיקניק, מסלולי ביניים ואגזוטיים, וגינות ציבוריות. בנוסף, חוף חולון הינו אחד מחופי הים המבוקשים במרכז הארץ, ומציע פעילויות ימיות רבות.

סמל העיר חולון

התקנת מזגנים בתל אביב

התקנת מזגנים בתל אביב מספקת פתרונות מתקדמים ואיכותיים לקירור וחימום בבתים, משרדים ומקומות עסק. המתקין מזגנים בתל אביב מביא ידע וניסיון מקצועי עם מזגנים מובילים בתעשייה. הוא יתאים את המזגן לצרכי המקום ויעזור לך ליהנות מקירור או חימום איכותיים במיקום הרצוי.

תל אביב היא עיר גדולה ותרבותית במרכז ישראל. העיר מציעה מגוון רחב של אטרקציות תיירותיות ומקומות עניין. הקניון הגדול שבהרצליה פיתוח, הכולל מיתוג את המול והמרינה, הינו אחד ממרכזי הקניות והבילוי הפופולריים ביותר באזור. נמל תל אביב הינו מרכז חי עם מסעדות, בתי קפה, ברים וחנויות. מבחינת היסטוריה, רחוב דיזנגוף הוא מרכז התרבות והבילוי של העיר, עם מסעדות, בתי קפה, קולנועים וגלריות חדשניות. בנוסף, במרכז העיר נמצא רובע הכרמל המפורסם, המציע שוק פתוח עם מסעדות, בתי קפה וחנויות.

סמל העיר תל אביב

מתקין מזגנים באשדוד

התקנת מזגנים באשדוד היא שירות מקצועי שמעניק פתרונות קירור וחימום מתקדמים לבתים ועסקים באזור. המתקין מזגנים באשדוד יעבוד עם הלקוח כדי להבין את צרכיו המדויקים ולמצוא את המזגן המתאים ביותר לסביבה שלו. הוא יבצע את התקנת המזגן במקצועיות ובתוך הזמנים המוגבלים.

אשדוד היא עיר חוף ים ותעשייתית בדרום הארץ. העיר מפורסמת בחופיה היפים ובמסעדות המציעות מטעמים ימיים טריים. בנוסף, אשדוד מציעה מגוון פעילויות ימיות כמו גלישת רוח, צלילה וספורט מים נוספים. בחורף, מבחינת היסטוריה, אשדוד היא עיר עתיקה עם אתרים ארכיאולוגיים מרהיבים, כולל קירות ושערים מתקופות קדומות והיסטוריות.

סמל העיר אשדוד

מתקין מזגנים פתח תקווה

התקנת מזגנים בפתח תקווה מספקת פתרונות קירור וחימום איכותיים לבתים פרטיים ועסקים. המתקין מזגנים בפתח תקווה מביא ידע וניסיון מקצועי בתחום המזגנים וימציא את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלך. הוא יבצע את התקנת המזגן עם דיוק וסבלנות על מנת להבטיח שהמערכת תפעל ביעילות ותתן ביצועים מקסימליים.

פתח תקווה היא עיר הממוקמת במרכז הארץ, בין תל אביב לראשון לציון. העיר היא מרכז עסקי ותעשייתי ומציעה מגוון פעילויות ואטרקציות. בפתח תקווה ניתן למצוא את פארק הספורט הלאומי, שהוא אחד ממתחמי הספורט המובילים בארץ, וכולל מתקנים לכדורגל, כדורסל, טניס ועוד. 

סמל העיר פתח תקווה

 

מתקין מזגנים במרכז

התקנת מזגנים במרכז היא שירות מקצועי המתמחה בהתקנת מערכות קירור וחימום מתקדמות בכל סוגי המבנים. המתקין מזגנים במרכז ישלב את המערכת בצורה מיטבית בסביבת המבנה ויבצע את ההתקנה עם דיוק ומקצועיות. השירות כולל בדיקה והתאמה מדויקת של המזגן לצרכי המקום.

מתקין מזגנים במרכז  

מתקין מזגנים בראשון לציון

התקנת מזגנים בראשון לציון היא שירות הכולל התקנת מזגן מקצועית ואיכותית לבתים ועסקים באזור. המתקין מזגנים בראשון לציון יתאים את המזגן לצרכי המקום ויבצע את ההתקנה בדיוק ובמקצועיות. השירות יכלול בדיקה והתאמה מדויקת של המערכת והדרכה ללקוח על שימוש תקין ותחזוקה תקופתית.

ראשון לציון היא עיר ההיסטורית השנייה בגודלה בישראל ושוכנת במרכז הארץ. העיר מציעה מגוון מוזיאונים, פארקים וגנים יפים ואזורי קניות מודרניים. בנוסף, ראשון לציון מכילה מספר מקומות היסטוריים ותרבותיים, כולל בית התלמוד הגדול, שבו ניתן לראות מגוון תערוכות והופעות תרבות.

סמל העיר ראשון לציון

מתקין מזגנים בנתניה

התקנת מזגנים בנתניה היא שירות מקצועי המתמחה בהתקנת מערכות קירור וחימום בבתים פרטיים ומסחריים. המתקין מזגנים בנתניה יבחר את המזגן המתאים ביותר לסביבה שלך ויערוך את התקנתו בצורה מקצועית ומדויקת. השירות יכלול בדיקה מקיפה של המערכת והגדרה מדויקת של הפרמטרים המתאימים למזגן בשטח התקנה. כמו כן, יתרגשו אתך על שימוש נכון ותחזוקה תקופתית כדי להבטיח שהמזגן ימשיך לפעול ביעילות ובאופטימליות.

נתניה היא עיר החוף המרכזית של ישראל, והיא יעד תיירותי חם בקיץ ובמהלך השנה. העיר מציעה חוף יפה ורחב עם מסעדות, בתי קפה ומתחם בילוי. בנוסף, נתניה מכילה מגוון של מסעדות, בתי קפה, ספריות ופארקים. נתניה גם מכילה את ארמון המוזיקה, בו מתקיימות הופעות מוסיקה חיות והופעות תרבות.

סמל העיר נתניה

מזגן והתקנה

המזגן הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו בימים אלו. בית הוא מקום שבו אנחנו מחפשים להרגיש נוחות ונינוחים, ומערכת המזגן הנכונה תספק לנו את התנאים המותאמים בדיוק לצרכינו. מזגנים מגוונים מתאימים לכל סוגי המבנים, מהם מזגנים תדיראן עם יכולות קירור עצומות למרכזיים שמתאימים למרחבים גדולים.

אבל ההתקנה הנכונה של מערכת המזגן היא המפתח לביצוע תהליך הקירור בצורה מיטבית. טכנאי מזגנים מוסמך יעשה עבורך את כל העבודות המסובכות, מהכנת המיקום הנכון להתקנת היחידה המרכזית והיחידות הפנימיות בדיוק ובאופן מקצועי.

ההתקנה המקצועית מבטיחה לך את פעולת המזגן ביעילות וביצועים מיטביים, מארז בקירור יעיל, חיסכון באנרגיה ושליטה מדויקת בטמפרטורות החללים. כשמדובר בהתקנה של מזגן, כדאי לסמוך על טכנאי מיומן ומוסמך שיעבוד עם מקצועיות ותשומת לב לפרטים, מבטיח שתהיה לך מערכת קירור מותאמת לצרכיך המיוחדים.

בקרוב, תוכל ליהנות מתנאי קירור איכותיים ונוחים בביתך עם מערכת המזגן המותאמת במיוחד על ידי טכנאי מזגנים מוסמך. תחשוב על התקנת מזגן כשאתה מחפש נוחות, בריאות ואיכות חיים בביתך.