מזגן עילי 2.5 כ"ס

מזגן של 2.5 כוח סוס (כ"ס) נחשב למזגן בסדר גודל של מזגן ביתי המתאים ביותר לקירור וחימום מרחבים בגודל בינוני. מערכת המזגן הזו מתאימה במיוחד לחדרי שינה, חדרי מגורים, משרדים ומקומות עבודה שונים. אשל המיזוג מתקינה, מתכננת ומוכרת מערכות מיזוג ומזגני 2.5 כ"ס כולל התקנה ושירות תיקון מזגנים לכל אורך תקופת האחריות. ועכשיו: מבצעים מיוחדים על מחירי מזגן 2.5 כוחות סוס אלקטרה, תדיראן, מיצובישי ועוד מזגנים מומלצים.

מזגן 2.5 כ ס כולל התקנה

מזגן 2.5 כ"ס במבצע כולל התקנה

צריכים ייעוץ ועזרה בבחירת המזגן המתאים?
השאירו פרטים לחזרה

מזגן אלקטרה 2.5 כ"ס

מזגן אלקטרה בכוח של 2.5 כוח סוס מציע אוויר נקי ונעים בכל עונות השנה, אפשרויות תפעול מתקדמות כמו שלטים רחוקים וטיימרים, והוא נמכר בסדרת דגמים ועיצובים שונים, מה שמאפשר למשתמש לבחור את הדגם המתאים ביותר לצרכיו ולסגנון העיצוב של המרחב. 

יחידת 2.5 כוח סוס נחשבת ליחידה בינונית בעלת יכולת קירור מתקדמת ויעילות, והיא מתאימה בצורה מצוינת לחללים בגודל בינוני עד גדול כגון חדרי מגורים, משרדים, חדרי ישיבות, סניפי עסקים, ועוד. בכדי לפעול בצורה אופטימלית, חשוב לוודא תקנות והנחיות מהיצרן על מנת לבחור חומרים איכותיים ולהתאים את הצריכת החשמל של המזגן לתנאי החשמל במקום המותקן.

מזגני אלקטרה

השוואת מחירים בין מזגני אלקטרה 2.5 כ"ס

סוג מזגן כוח  דרוג אנרגיה  Inverter מחיר
מזגן עילי 1.5-2.5 כ"ס A בלי 2999 – 4999
מזגן עילי 2.5-3.5 כ"ס A בלי 4999 – 6999
מזגן עילי 2.5-3.5 כ"ס A עם 6999 – 9999
מזגן עילי 2.5-3.5 כ"ס B בלי 2999 – 4999
  • המחירים לא כוללים את כל המזגנים
  • הנתונים עלולים להשתנות לפי עדכונים ושינויים במחירי המוצרים.

כדי לדעת את כמה חשמל מזגן בכוח 2.5 כ"ס צורך, יש לבדוק את נתוני היצרן מאחר וצריכת החשמל משתנה בין יצרנים ודגמים שונים. בגדול, מזגן 2.5 כ"ס צורך 8 אמפר.

מחיר התקנת מזגן עילי או מזגן מפוצל בכוח 2.5 כ"ס מתחיל ב 800 ש"ח להתקנת המזגן. העלות אינה כוללת תוספות ואת עלות המזגן עצמו.

כאשר אנחנו מתייחסים למזגן 2.5 כוח סוס, אנחנו מתכוונים ליכולתו לספק כ-2,500 וואט בטווח זמן מסוים, כלומר, יכולת הקירור של המזגן במצב הפעולה הרגיל שלו.

מזגן 2.5 כ"ס תדיראן

מזגן תדיראן 2.5 כוח סוס הינו מזגן מקצועי ויעיל בקירור ובחימום האוויר במגוון חללים. המזגן מציע יכולת קירור יעילה ויכולת להתמודד עם טמפרטורות גבוהות או נמוכות בצורה יעילה. המזגן מצויד בטכנולוגיית אינוורטר המאפשרת לו להתאים את הספק והצריכה שלו בצורה חכמה ומדויקת לתנאי הסביבה ולדרישות התקופיות. זאת מאפשרת לו לפעול בצורה יעילה יותר ולחסוך באנרגיה, מה שמביא להפחתת צריכת החשמל ולחיסכון כספי על הזמן הארוך.

מזגן תדיראן בכוח של 2.5 כוח סוס נחשב לגודל בינוני ומתאים באופן כללי לחללים ביתיים ומסחריים קטנים ובינוניים כגון חדרי מגורים, משרדים, חנויות, סניפי עסקים ועוד. שימו לב: כל מזגן תדיראן וכל מוצר חשמלי דורש תקנות והוראות ייעודיות להתקנה ותפעול, ומומלץ להתייעץ עם טכנאי מזגנים מוסמך להתקנתו ולקבלת הנחיות נוספות מהיצרן.

מזגני תדיראן

השוואת מחירים בין מזגני תדיראן 2.5 כ"ס

סוג מזגן כוח  דרוג אנרגיה  Inverter מחיר
מזגן עילי 2.5 כ"ס A בלי 2999 – 4999
מזגן עילי 2.5 כ"ס A עם 4999 – 6995
מזגן עילי 2.5 כ"ס A בלי 6995 – 9995
מזגן עילי 2.5 כ"ס B בלי 2999 – 4999
מזגן עילי 2.5 כ"ס B עם 4999 – 6995
מזגן עילי 2.5 כ"ס B בלי 6995 – 9995
מזגן עילי 2.5 כ"ס B בלי 2999 – 4999
מזגן עילי 2.5 כ"ס B עם 4999 – 6995
מזגן עילי 2.5 כ"ס B בלי 6995 – 9995
מזגן עילי 2.5 כ"ס G בלי 2999 – 4999
מזגן עילי 2.5 כ"ס G עם 4999 – 6995
מזגן עילי 2.5 כ"ס G בלי 6995 – 9995
מזגן עילי 2.5 כ"ס G בלי 2999 – 4999
מזגן עילי 2.5 כ"ס G עם 4999 – 6995
מזגן עילי 2.5 כ"ס G בלי 6995 – 9995
  • המחירים לא כוללים את כל המזגנים
  • הנתונים עלולים להשתנות לפי עדכונים ושינויים במחירי המוצרים.

מזגן 2.5 כ"ס-סקירת מוצר והשוואת מחירים

TADIRAN 2HP .VS. ELECTRA 2HP

פרטים טכניים Exclusive 29 – Electra Alpha Pro 28 – Tadiran
סוג המוצר מזגן עילי מזגן עילי
כוח סוס 2.5 כ"ס 2.5 כ"ס
 יעילות בקירור 3.8 COP 3.8 COP
 יעילות בחימום 4 COP 3.6 COP
 חשמל בקירור   1.87 קילו-וואט שעה
 חשמל בחימום   1.97 קילו-וואט שעה
תפוקת קור 23,000> BTU 24,000> BTU
תפוקת חום 23,000> BTU 24,000> BTU
טיימר המזגן כולל טיימר המזגן כולל WI-FI, שעון שבת וטיימר

בהשוואה בין שני המזגנים, ניתן לראות שישנם מאפיינים דומים בשני המזגנים, כגון כוח הסוס שהוא 2.5 כ"ס והדרוג האנרגטי הגבוה שלהם בקטגוריית A. גם תפוקת הקירור והחימום הם דומים בערך בשני המזגנים.

עם זאת, ישנם גם כמה הבדלים בין המזגנים. לדוגמה, ה- Alpha Pro 28 מציע גם פונקציית שבת וחיבור ל-Wi-Fi, בעוד שה- Exclusive 29 לא מציע את הפונקציות האלו.

לקוח המחפש מזגן עילי עם כוח סוס של 2.5 כ"ס ודרוג אנרגטי גבוה בקטגוריית A, יכול לבחור בין השניים בהתאם לצרכיו המדויקים. ה- Alpha Pro 28 יכול להיות בעיקר מומלץ למשתמשים שמעוניינים בפונקציות נוספות כמו פונקציית שבת וחיבור ל-Wi-Fi, בעוד שה- Exclusive 29 יכול להיות אפשרות מוצלחת למשתמשים שמחפשים מוצר פשוט ויעיל לקירור וחימום. כמובן שכל לקוח יכול להתאים את הבחירה לצרכיו האישיים ולתקציב שלו.

בקיצור, בקניית מזגן עילי יש להתרגל למגוון המפרטים והמאפיינים השונים ולבחור את המוצר שמתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים שלך. אין ספק שהקריטריונים החשובים ביותר כאשר מחפשים מזגן הם כוח הסוס, דרוג האנרגטי ותפוקת הקירור והחימום.

 

מזגן 2.5 כ ס מחיר

מחיר התקנת מזגן 2.5 כ"ס

התקנת מזגן מעל 2 כוחות סוס עולה בטווח מחירים שבין 850 ש"ח ועד 1500 ש"ח. מחיר התקנת מזגן בגודל של 2.5 כוח סוס יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים, כולל המיקום הגיאוגרפי של ההתקנה, הסוג של המזגן, ועוד. ישנם גם גורמים נוספים שיכולים להשפיע על המחיר, כגון קושי בהתקנה במקום שבו תיתקיים ההתקנה ואורך הצנרת המתאימים למיקום המזגן.

מכיוון שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם לפרטי המקרה, ולא בכדי לספק מחיר דיווח ספציפי להתקנת מזגן בגודל של 2.5 כוח סוס. מומלץ ליצור קשר עמנו כדי לקבל הצעת מחיר בדיוק לצרכים שלך.

מזגן תדיראן 2.5 כ ס

מזגן 2.5 כ"ס מחיר

מחיר מזגן 2.5 כ"ס בלבד נע בין 2500 שקלים לפני מעמ ויכול להגיע מעל 5000 שקלים. כדי לקבל מחיר עדכני ומדויק למזגן של 2.5 כ"ס, מומלץ לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת להתקנת מזגן.

זכרו שמחיר המזגן עשוי להשתנות בהתאם לסוג המזגן, היצרן, הטכנולוגיות שבו וכמובן, למחירי השוק בזמן רכישה. עם זאת, חשוב לבדוק את המפרט והאיכות של המזגן, כמו גם את דירוגי הצריכת חשמל ויעילותו, כדי לבחור את האפשרות המתאימה ביותר לצרכיך.

מזגן 2.5 כ"ס מומלץ

המזגנים המומלצים בישראל על פי טכנאי מיזוג - 2 וחצי כוח סוס

מזגני 2.5 כ ס המומלצים בישראל על פי טכנאי מיזוג

נתחיל בכך שתדיראן ואלקטרה מזגנים הגיעו צמודים למקום השני והשלישי בהמלצות טכנאי המיזוג שלנו למזגן המומלץ, אך מי שלוקח בגדול את הנצחון הם מזגני מיצובישי.

עם זאת נבהיר, כי כדי לקבל את המזגן המתאים ביותר לצרכיך, מומלץ לפנות לטכנאי מיזוג מוסמך שיכול לתת לך המלצות ולהתייעץ לגבי המותגים והדגמים המתאימים לצרכיך המדויקים. מדובר במומחה שיכול לקבוע את טווח ההספק של המזגן שאתה צריך, אבל כדי לספק מסקנות בסיסיות שיכולות לשרת אתכם כמדריך למזגנים עם 2.5 כוח סוס, להלן כמה מותגים מוכרים שמציעים מזגנים בישראל הכוללים Daikin, Mitsubishi Electric, Panasonic, LG , Tadiran, Electra ועוד.

עם זאת, חשוב להקפיד על בחירת דגם עם תווי יעילות וביצועים טובים, כגון דגמים המסומנים כ-SEER גבוה או עם תווי אנרגיה נמוכים, שיסייעו לך לחסוך בחשבונות החשמל בעת השימוש במזגן.

האם כדאי מזגן 2.5 כוח סוס עם אינוורטר או בלי?

השאלה אם כדאי לבחור במזגן 2.5 כוח סוס עם אינוורטר או בלי, תלויה במספר גורמים, ולכן כדאי להתייעץ עם טכנאי מיזוג או מומחה לקבלת המלצה עבור מקרן מסוים.

הנה כמה נקודות לשקול:

מזגן אלקטרה 2.5 כ ס
חסכון אנרגטי

 מזגנים עם אינוורטר יעילים יותר בשימוש בחשמל, מאחר והם מתאימים את הצריכה שלהם באופן דינמי לפי הצורך. הם מצמצמים את צריכת החשמל כאשר הטמפרטורה מתקררת ומקטינים את צריכת החשמל כאשר הטמפרטורה מתגברת. זה יכול להביא לחסכון משמעותי בצריכת החשמל במשך זמן.

אפשקטיביות בזמן פעולה

מזגנים עם אינוורטר יכולים לשלב בין תפקודי קירור וחימום בצורה יעילה יותר, מה שיכול להפחית את הצורך בשימוש במכשירים נוספים לחימום בחורף.

מחיר

מזגנים עם אינוורטר כמובן, נוטים להיות יותר יקרים ממזגנים ללא אינוורטר, אז יש לשקול את היתרון המוסף ביעילות והחסכון בחשבונות החשמל במולטיפולר לאורך זמן.

התאמה לחדרים גדולים

 מזגנים עם אינוורטר יכולים לתת ביצועים טובים יותר בטווחי טמפרטורה חיצוניים רחבים, בהשוואה למזגנים ללא אינוורטר. הם יכולים לתפקד ביעילות גם בטמפרטורות נמוכות יחסית וגבוהות יחסית.

לסיכום, אם התקציב מאפשר והמטרה היא לחסוך בחשבונות החשמל באורך זמן וליהנות ממערכת מיזוג יעילה, ייתכן והאופציה עם אינוורטר תהיה המועדפת. אבל כמו כל החלטה בנושא זה, כדאי להתייעץ עם טכנאי מוסמך שיכול לייעץ לך לפי הצרכים המדויקים שלך.

מתקין מזגנים 2.5 כח סוס
התקנת מזגן דוקא מאתנו

בשדה התחרותי של מזגנים, אנחנו, "אשל המיזוג," עומדים בראש ואנחנו מבינים מדוע כדאי לך לבחור במזגן מאיתנו. לא רק כי אנחנו יצרנו איכותיים במיוחד, אלא גם בגלל המערכת המובנית שלנו, המיועדת להקל על חיי היומיום שלך ולתת לך את ההתעניינות שאתה רואה.

הנה כמה מהיתרונות שתקבל כשאתה קונה מזגן אצלנו:

1. טמפרטורה מושלמת בכל חלל: מזגנים שלנו מסוגלים לספק לך טמפרטורה מושלמת בכל חלל בביתך. אם אתה רוצה להתקרר בסלון אחרי יום חם בחוץ או לישון בנעימות בחדר השינה, אנחנו מבטיחים שתהיה לך חוויה נעימה ומרעננת בכל פעם.

2. איכות מעולה: באשל המיזוג, אנחנו גאים באיכות המוצרים שלנו. כל מזגן עובר בדיקות איכות מדיקות ונוקטות כל מנהג מחמיר במטרה להבטיח שאתה מקבל מוצר מעולה שישרוד לאורך זמן.

3. חיסכון באנרגיה: מזגנים שלנו מצוידים בטכנולוגיית אינוורטר המתאימה את צריכת החשמל לפי הצורך בזמן אמיתי. זה אומר שהמזגן עובד ביעילות גבוהה יותר ולכן תוכל לחסוך על חשבונות החשמל שלך בסופו של דבר.

4. תפעול קל ונוח: מזגנים שלנו נועדו להיות קלים לשימוש ולתפעול. עם שלט רחוק חכם ואפשרויות מתקדמות נוספות, תוכל לשלוט על המזגן מכל מקום בבית ולהתאים אותו בקלות לצרכים שלך.

5. שירות מעולה: אנחנו יודעים שזה לא פשוט לבחור מזגן חדש, ולכן אנחנו כאן תמיד לסייע ולעזור בכל שאלה או בקשה שיש לך. אנחנו מאמינים בשירות לקוחות חם ואישי, ואנחנו מחויבים לוודא שאתה מרוצה לחלוטין מהרכישה שלך.

אז, אם אתה מחפש מזגן חדש לביתך, אל תחפש רחוק יותר! אשל המיזוג כאן לספק לך מזגן באיכות גבוהה, עם יעילות חסכונית באנרגיה, תפעול קל ושירות לקוחות מעולה. תצרף גם לכך את ההבטחה שלנו לאיכות והבטיחות, ותקבל את המזגן שתוכל לסמוך עליו לאורך זמן.

אז אל תתלבט יותר, בוא וקנה את המזגן שלך מאיתנו, אשל המיזוג, והתענג על קירור ונעימות מיטביים בקיץ הבא