תכנון והתאמה של מערכות מיזוג אוויר

מערכת המיזוג היא דבר חיוני בקרב הישראלי הממוצע ותפקידה לסייע ולשמור על מזג אוויר נוח שניתן לתפקד בו כשורה.ידוע כי מדינת ישראל היא מדינה חמה שהטמפרטורות מרקיעות לגבהים אשר מקשים את שגרת החיים ושואבים מגופינו כל שבריר של אנרגיה חיונית, לכן חשוב מאוד לתכנן במדויק כל חלל שברצוננו למזג על מנת למנוע טעויות מהותיות בתועלת המערכת עבור החלל. חייב להיעזר ולהיוועץ בטכנאי מזגנים מקצועי עם ניסיון עשיר שיודע לתת מענה לכל חלל אשר רוצה להתמזג.

יועץ מיזוג האוויר חייב להיות מקצוען אשר יהיה אחראי על תכנון וביצוע של מערכות המיזוג. חייב להבין כי מערכת המיזוג היא מערכת שמחייבת תכנון משלביה הראשונים כיוון שקשה מאוד לשנות את תכנונה לאחר ההרכבה. לכן אל לנו להקל ראש בתכנון על מנת למנוע גזרות קשות בעתיד אשר יכולות לבוא לידי ביטוי בשבירת קירות וחללים בנכס או המבנה ושינויים קריטיים נוספים שניתן למנוע מראש ע"י תכנון נכון.

בפגישת הייעוץ תכירו הנדסאי מוסמך שיפרט לכן על שלל מערכות המיזוג הקיימות בשוק, יתאים אותן לפי דרישת החלל וצרכי המיזוג, יסביר לכם על אופן הביצוע ותהליך ההתקנה מהתכנון ועד הגמר, ינחה היכן צריך למקם את פתחי האספקה בהתאם למערכת שבחרתם. יידרש על ידכם לתת את האינפורמציה בגי מטרת המבנה/ נכס, האם החלל הוא משרדי שיכיל הרבה אנשים ודורש עבודה רצופה ושוטפת או שמא מדובר בבית שמתגוררים מספר מועט של אנשים שמצריך התאמה אישית של מיזוג עבור כל חדר במבנה.

מדוע חשוב להיעזר ביועץ מיזוג אוויר בעת תכנון מיזוג אוויר?

עליכם להכין שיעורי בית לפני שאתם מתייעדים להתקין מערכות מיזוג מכל סוג שהיא לכן כדאי להתייעץ עם על מנת לקבל רקע מקצועי על התהליך של התקנת מערכות המיזוג, לדעת שאתם בידיים טובות, ולקבל שירות חסר פשרות במהלך כל הפרויקט שלכם.

התכנון יסייע ויקל עליכם את התהליך, תקבלו הכוונה על המערכת, על ייעודה ואופן פעולתה. אתם תרגישו חלק בלתי נפרד מהתהליך ברמה שתשאיר אותכם שבעי רצון לכל אורכו. 

במידה ואתם רוצים באמת להפקיד את הנכס שלכם בידיים טובות, שידאגו לכל נושא תכנון מיזוג האוויר כדאי שתיצרו קשר עוד היום עם אשל המיזוג.